MALAKA OSHIRISH KURSI MASHG‘ULOTLARI BOSHLANDI
Ana shunday o‘qishlardan biri 2025-yilning 4-mart sanasidan "O‘zmetkombinat" AJning Xodimlar malakasini baholash, o‘qitish va rivojlantirish boshqarmasida kombinat va Moskva shahridagi Urazova Natalya Gennadevna Yakka tartib tashkiloti o‘rtasida tuzilgan shartnomaga asosan o‘tkazilmoqda.
Unda kombinatimiz xodimlari “Yuridik va jismoniy shaxslarning xarid qilish tartib-taomillarida sifatli ishtirok etish imkoniyatlarini kengaytirish, halol raqobatni rivojlantirish va xarid qilish” mavzusi bo‘yicha kombinat mutaxassislarining bilim va ko‘nikmalari yanada mustahkamlanmoqda.
Ushbu o‘quv kursi ishlab chiqarishdan  ajralgan holda  tashkil etilgan bo‘lib 6-mart kuniga qadar davom etadi.

ADVANCED TRAINING COURSE SESSIONS HAVE STARTED
One of such training courses has been held since March 4, 2025, at the Department for Personnel Qualification Assessment, Training, and Development of "Uzmetkombinat" JSC, based on an agreement concluded between the plant and the Individual Organization of Natalya Gennadyevna Urazova from Moscow.
Within the framework of this training, our employees are enhancing their knowledge and skills on the topic "Expanding opportunities for the effective participation of legal entities and individuals in procurement procedures, promoting fair competition, and conducting procurements."
This training course is organized with release from production duties and will continue until March 6.