07.03.2024 07.03.2024 3124
Kuni kecha O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat boshqaruvi Akademiyasida 8-mart - Xalqaro xotin-qizlar kuni munosabati bilan "Mo‘tabar ayol" ko‘krak nishoni bilan tantanali taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
E'tiborlisi, taqdirlanganlar orasida kombinatning Ijroiya apparati Yuridik departamentida bo‘lim boshlig‘i vazifasida ko‘p yillar fidokorona mehnat qilgan Ismoilova Roza Ashuraliyevna ham bor. U "Mo‘tabar ayol" ko‘krak nishoni bilan mukofotlandi.
Roza Ashuraliyevnani ushbu yuksak mukofot bilan chin dildan tabriklab, kelgusidagi ish faoliyatlarida ulkan muvaffaqiyatlar tilaymiz!

С ВЫСОКОЙ НАГРАДОЙ РОДИНЫ!
Вчера в Академии государственного управления при Президенте Республики Узбекистан состоялась торжественная церемония награждения, приуроченная к Международному женскому дню — 8 марта.
Нагрудным знаком «Муътабар аёл» была удостоена Роза Ашуралиевна Исмаилова, много лет проработавшая начальником отдела Юридического департамента Исполнительного аппарата комбината.
Коллектив АО «Узметкомбинат» поздравляет Розу Ашуралиевну Исмаилову с этой высокой наградой и желает новых успехов, вдохновения и свершений в дальнейшей деятельности!