Kombinat Birlashgan kasaba uyushmasi qo‘mitasi tomonidan 1-iyun Xalqaro bolalarni himoya qilish kuniga bag‘ishlab, kombinat ishchi-xodimlari farzandlari uchun "Do‘stlik" marafoni sport tadbiri o‘tkazildi
“O‘zmetkombinat” AJ Markaziy laboratoriyasida faoliyat yuritayotgan, 35 yoshdan oshmagan, egallab turgan lavozimidan qat’iy nazar laboratoriya ishi mutaxassisligini tamomlagan ishchi-xodimlar o‘rtasida “Eng yaxshi yosh laborant” kasb-mahorat tanlovi o‘tkazildi
«30-iyun – Yoshlar kuni» munosabati bilan Yoshlar oyligi doirasida “O‘zmetkombinat” AJ da 30 yoshgacha bo‘lgan kombinat ishchi-xodimlari ishtirokida velomarafoni o‘tkazildi
«30-iyun – Yoshlar kuni» munosabati bilan kombinatda 30 yoshgacha bo‘lgan kombinat ishchi-xodimlari ishtirokida "Ehg yaxshi oshpaz" ko'rik tanlovi bo'lib o'tdi
«30-iyun – Yoshlar kuni» munosabati bilan Yoshlar oyligi doirasida Metallurglar madaniyat saroyida “Yoshlar innovatsion konferensiyasi" bo‘lib o‘tdi
“O‘zmetkombinat” AJ vakillaridan iborat delegatsiya MVA "General management" kasbiy qayta tayyorlash kursida stajirovka o‘tash va yakuniy attestatsiya ishini himoya qilish maqsadida G.I. Nosov nomidagi MDTUga tashrif buyurishdi
"O'zmetkombinat" AJning 80 yillik yubileyi munosabati bilan kombinat ishchi-xodimlari o'rtasida "Kombinatning eng yorqin xotirasi" mavzusida eng yaxshi maqolalar, she’riy asarlar, videoroliklar va eng yaxshi fotosuratlar yo'nalishlari bo'yicha tanlovda g‘olib va sovrindorlar aniqlanib, ular tantanali ravishda taqdirlandilar

28.12.2024 28.12.2024 1986
• A sports event, the "Friendship" marathon, was organized by the united trade union committee of the plant for the children of the plant's employees, dedicated to International Children's Day on June 1.
• A professional skill competition, "Best Young Lab Assistant," was held among employees of the Central Laboratory of Uzmetkombinat JSC, under the age of 35, who graduated in "Laboratory Studies."
• As part of the youth month "June 30 – Youth Day," a cycling marathon was held at Uzmetkombinat JSC with the participation of employees under 30 years of age.
• On the occasion of "June 30 – Youth Day," the plant hosted the "Best Chef" competition with the participation of employees under 30 years of age.
• As part of the youth month dedicated to "June 30 – Youth Day," a youth innovation conference was held at the Metallurgists' Palace of Culture.
• A delegation of representatives from Uzmetkombinat JSC visited Nosov Magnitogorsk State Technical University for internships and final project defense at the MBA "General Management" professional retraining courses.
• In celebration of the 80th anniversary of Uzmetkombinat JSC, winners and prizewinners of a competition for the best articles, poetry, videos, and photographs on the theme "The Brightest Memory of the Plant" were recognized and awarded.