"OCHIQ MULOQOT" SHAKLIDA ONLAYN VIDEO-SUHBAT BO‘LIB O‘TDI
Bugun, 30-may kuni "O‘zmetkombinat" AJ rasmiy Telegram kanalida "ochiq muloqot" shaklida onlayn video-suhbat bo‘lib o‘tdi.
Metallurglar, shuningdek shahar aholisi "O‘zmetkombinat" AJda ichki savdo qanday tashkil etilganligi, 2025-yilda marketing o‘z oldiga qanday maqsadlar qo‘yganligi, bugungi kunda mutaxassislar bozorda qanday qiyinchiliklarga duch kelayotganligi va qanday imkoniyatlarga egaligi bilan bog‘liq savollarini to‘g‘ridan to‘g‘ri kombinatning mas’ul rahbarlariga berishdi.
Ishtirokchilarning savollariga kombinatning Marketing va mahsulotlarni sotish departamenti direktori Aleksandr Kibenko va ichki savdo bo‘limi boshlig‘i Sohib Qayumov javob berdilar.

ОНЛАЙН-ВСТРЕЧА В ФОРМАТЕ «ОТКРЫТОГО ДИАЛОГА» СОСТОЯЛАСЬ НА КАНАЛЕ АО «УЗМЕТКОМБИНАТ»
Сегодня, 30 мая, на официальном Telegram-канале АО «Узметкомбинат» состоялся онлайн-видеочат в формате «открытого диалога».
Металлурги и жители города получили возможность напрямую задать интересующие их вопросы руководству соответствующих служб комбината. Темами обсуждения стали организация внутренней продажи на комбинате, цели Департамента маркетинга на 2025 год, текущие вызовы, с которыми сталкиваются специалисты на рынке, а также доступные возможности и перспективы.
На вопросы участников ответили директор Департамента маркетинга и реализации продукции Александр Кибенко и начальник Управления внутренних продаж Сохиб Каюмов.
Беседа прошла продуктивно: участники получили развернутые и содержательные ответы на интересующие их вопросы.