“O‘ZMETKOMBINAT” AJ BOSHQARUVI RAISI – BOSH DIREKTORINING SHAXSIY QABULI O‘TKAZILDI
Bugun “O‘zmetkombinat” AJ Boshqaruvi raisi – Bosh direktori Bahodir Abdullayev fuqarolarning murojaatlari bo‘yicha shaxsiy qabulini o‘tkazdi.
Tadbirda kombinat rahbariyati, “Metallurg” shahar shifoxonasi hamda korxona kasaba uyushma qo‘mitasi vakillari ham ishtirok etishdi.
Kombinat xodimlari uy-joy, moddiy yordam, ishga qayta qabul qilish, lavozimni almashtirish va boshqa muhim masalalar bilan murojaat qildilar.
Qabul rahbariyat va jamoa o‘rtasidagi ochiq muloqotning muhimligini ko‘rsatdi. Barcha arizalar diqqat bilan ko‘rib chiqildi va xodimlarni qo‘llab-quvvatlash va mehnat sharoitlarini yaxshilashga qaratilgan ko‘p masalalar bo‘yicha qarorlar qabul qilindi.

ЛИЧНЫЙ ПРИЁМ ГРАЖДАН ГЕНЕРАЛЬНЫМ ДИРЕКТОРОМ АО "УЗМЕТКОМБИНАТ"
Сегодня Председатель правления – Генеральный директор АО «Узметкомбинат» Баходир Абдуллаев провел личный прием граждан.
В мероприятии также приняли участие представители руководства комбината, сотрудники городской больницы «Металлург» и профсоюзного комитета предприятия.
Работники комбината обращались с вопросами жилья, материальной помощи, восстановления на работе, перевода на другую должность и другими актуальными темами.
Прием показал значимость открытого диалога между руководством и коллективом. Все обращения были внимательно рассмотрены, по многим уже приняты решения, направленные на поддержку сотрудников и улучшение условий труда.